Aktualności

Muzyczna Owczarnia: MAG BALAY

Już w najbliższą sobotę debiutująca na rynku MAG BALAY - wokalistka, songwriterka i producentka konsekwentnie podążająca obraną przez siebie ścieżką. Serdecznie zapraszamy.

"MAG BALAY to wokalistka nowej generacji, która przyjęła nauki od rzeszy wspaniałych wokalistów i muzyków. Wzięła od nich to co najlepsze i dodała do tego dużo swojego, czyli jest to wokalistka z tożsamością co jest dla mnie esencjonalne. " - pisze Urszula Dudziak o debiutującej na rynku Mag Balay.

Młoda wokalistka, songwriterka i producentka konsekwentnie podąża obraną przez siebie ścieżką. Wizja muzyki jaką proponuje to połączenie alternatywnego popu z elektroniką i wpływami etniczno - rockowymi, w których fantasy zawarte w tekstach i oryginalny wizerunek tworzą idealną całość. Tę elektryzującą fuzję barw i dźwięków odnaleźć można na debiutanckiej płycie Mag Balay zatytułowanej ,,No borders", która pojawiła się na rynku wiosną 2016 roku spotykając się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno ze strony słuchaczy, jak i krytyków.

Aktualny numer

Dołącz do nas