Aktualności

KARNAWAŁOWA GALA OPEROWO-OPERETKOWA

Najpiękniejsze arie, duety i sceny z oper i operetek w wykonaniu artystów scen europejskich na Sali Głównej Dworku Gościnnego!

22 lutego (środa), godz. 19:00
Wstęp: 60 zł normalny / 55 zł ulgowy

Najpiękniejsze arie, duety i sceny z oper i operetek w wykonaniu artystów scen europejskich na Sali Głównej Dworku Gościnnego!

Czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety operowe, sceny operetkowe, a także standardy jazzowe czyli niepowtarzalna uczta muzyczna w krainie opery. W programie znajdą się najsłynniejsze sceny z oper: „Traviata", „Nabucco", „Lakme", „Carmen", „Opowieści Hoffmanna", „Porgy and Bess" i wiele innych. Magię dawnego Wiednia odkryjemy w najpiękniejszych duetach i scenach z operetek Johanna Straussa („Zemsta nietoperza", „Baron cygański) i Imre Kalmana („Księżniczka czardasza"). Szampański nastrój podsycą barwne pieśni neapolitańskie oraz popularne przeboje. Zapraszamy na pełną emocji i wzruszeń ucztę z muzyką klasyczną w towarzystwie sześciu znakomitych śpiewaków operowych. Gala Karnawałowa przygotowana przez artystów z Wiednia, Pragi, i Wrocławia to niezapomniany wieczór w krainie najpiękniejszych melodii!

Wykonawcy:

Sonori Ensemble:
Monika Piechaczek (sopran, Wrocław)
Anna Wilczyńska (sopran, Wrocław)
Izabela Strzelecka (mezzosopran, Wrocław)
Tomasz Tracz (tenor, Wrocław)
Ivo Michl (baryton, Praga)
Przemysław Winnicki (fortepian, Wrocław)
Prowadzenie: Martyna Witowska (Teatr Ad Spectatores, Wrocław)

Międzynarodowa Grupa Operowa Sonori Ensemble to zespół artystów operowych z Wiednia, Pragi i Wrocławia. Jego członkowie aktywnie występują na scenach europejskich, są ponadto laureatami zagranicznych konkursów wokalnych. Grupa działająca od 2012 roku ma na swoim koncie już ponad 150 koncertów w salach koncertowych, teatrach i innych instytucjach kultury Polsce i za granicą.

Więcej informacji o zespole na stronie: www.sonori.pl

Aktualny numer

Dołącz do nas