Aktualności

Muzyczna Owczarnia: PIOTR LUPI LUBERTOWICZ

To nie Prima Aprilis. Już 1 kwietnia w Muzycznej Owczarni na Jaworkach wystąpi znany wokalista, gitarzysta oraz autor tekstów Piotr "LUBI" Lubertowicz. Serdecznie zapraszamy.

Piotr "LUPI"Lubertowicz-wokalista,gitarzysta,autor tekstów od wielu lat związany z Polską sceną blues-rockową.Współpracował min. z zespołami: Easy Rider, Sławkiem Wierzcholskim i NZB, Monkey Buissines, J. Dewódzkim(ex wokalistą grupy DŻEM) Carlosem Johnsonem (USA) .Występował na festiwalach : Rawa Blues,Rockowisko,Jarocin,Bieszczadzkie Anioły,Galicja Blues fest,Suwałki Blues fest i w TVP 1, TVP2, u Wojciecha Manna w radiowej Trójce,koncertował w USA,NIEMCZECH,DANI i na SŁOWACJI .

Obecnie ze swoim zespołem AEROBLUES nagrywa płytę autorską a w tamtym roku ukazała się jego solowa płyta LUPI & Friends "Moja Muzyczna Podróż" z udziałem min: Wojtka Klicha, Andrzeja Serafina,Roberta Lenerta i New Market Jazz Band. Koncertuje nie tylko z zespołem,czy innymi wykonawcami ale przede wszystkim solowo.Widowiskowa gra i kontakt z publicznością sprawia,że jego koncerty są oczekiwane i bardzo dobrze odbierane w każdym miejscu Polski.

Wykonuje własne utwory ,standardy Bluesowe i swoje lużne tłumaczenia E.Claptona lub Boba Dylana. Obecnie współpracuje z australijskim wokalistą-saksofonistą Billi Neal`em uznawanym za Australijskiego Joe Cockera, Skrzypkiem-Wiesławem Bieniaszem i raktywował duet z ajackiem Dewódzkim (ex wokalistą grupy "Dżem" . Jego akustyczne solowe koncerty posiadają bardzo duży ładunek emocjonalny i szczere rockń~roll`owe zacięcie przeplatane opowieściami z życia i muzyki która go inspiruje.

Aktualny numer

Dołącz do nas