Aktualności

GRAVITY w Muzycznej Owczarni

Już w najbliższy czwartek w Jaworkach, specjalnie dla Państwa, zagra rockowy zespół Gravity. Band założony został przez pochodzącego z Hiszpanii, Daniela Medinę. Czeka nas ciekawy i inspirujący wieczór.
Nowy numer magazynu "Polski Region Pieniny"----------------- >Gravity jest dzieckiem muzyka Daniela Mediny -pochodzacego z Hiszpani. Obecnie skład zespołu twórzą:

Daniel Medina ( gitara i wokla)
Grzegorz Malski (perkusja)
Łukasz Wierzbicki(gitara basowa).

W maju 2012 Gravity rozpoczeło pracę nad pierwszą EPką zatytułowaną "Free Ride", która została wydana na początku 2013 roku. Utwory na niej zawarte doskonale odzwierciedlają to co zespół ma do zaprezentowania swoim słuchaczom czyli pełne energii, melodyjne, rockowe brzmienia.
Rok 2013 Gravity może zaliczyć do bardzo udanych. Najpierw Daniel Medina wyruszył w solową akustyczną trasę koncertową do USA, w czasie której promował muzykę zespołu. Występował m.in. w Nowym Jorku, Filadelfii (w prestiżowym klubie World Cafe Live) i New Jersey. Po powrocie do Polski trio zagrało z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, takimi jak: IRA, Oddział Zamknięty, Czesław Mozil, Patrycja Markowska, Akurat, Koniec Świata, Carrantuohill, Damian Ukeje (The Voice of Poland), czy Krzysztof Zalewski (Idol). Zespoł obecnie pracuje na swoim debuitanckim albumem.

Aktualny numer

Dołącz do nas