Aktualności

Majówka w Muzycznej Owczarni!

W weekend majowy, tj. 1 i 2 maja, Piotr Nalepa zagra w Muzycznej Owczarni koncert poświęcony pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. 3 maja natomiast wystąpi Thomas Grotto, zatem możemy spodziewać się największych włoskich przebojów. Serdecznie zapraszamy.

na zdjęciu: Piotr Nalepa
KUP NOWY WIOSENNY NUMER MAGAZYNU ----------------->
BUY THE NEW ISSUE OF MAGAZINE---------------------------->

PIOTR NALEPA

Projekt Piotr Nalepa Breakout Tour powstał w 2007 roku. Liderem zespołu jest Piotr Nalepa, który wraz z gitarzystą Robertem Luberą – twórcą krakowskiej grupy Nie-bo, z sukcesem odtwarzają to, co było najlepsze w repertuarze zespołu Breakout i Tadeusza Nalepy.

Skład zespołu uzupełniają m.in: wokalistka Żaneta Lubera – znaną z programu The Voice of Poland; i Tomek Kiersnowski – wybitny rzeszowski harmonijkarz bluesowy. Koncert będzie poświęcony pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy, tworzących legendarny zespół Breakout.

Podczas koncertu nie powinno zabraknąć największych hitów zespołu takich jak: „Kiedy byłem małym chłopcem”, „Gdybyś kochał, hej”, „Oni zaraz przyjdą tu”, „Rzeka dzieciństwa”, czy „Modlitwa”.


THOMAS GROTTO

Największe włoskie przeboje - Thomas Grotto „Ti amo”, „Tornero”, „ Felicita”, „ Volare”. Włoska biesiada - 100 minut wspólnej zabawy!

Z przyjemnością prezentuję Państwu znakomitego włoskiego artystę Thomasa Grotto.

Utalentowany wokalista zyskał w Polsce popularność dzięki kilkakrotnym udziałom w „Szansie na sukces”, udziałowi w programie „Śpiewaj i walcz”, występom w MTV. Dwukrotnie brał udział w koncercie laureatów w Sali Kongresowej, gdzie śpiewał utwory z repertuaru Patrycji Markowskiej i Skaldów. W 2012 roku był finalistą popularnego talent show X Factor.

Niekwestionowany talent i uznana pozycja Thomasa Grotto gwarantuje, że każdy koncert będzie niepowtarzalnym i wyjątkowym zdarzeniem. Jest żywiołowy, bezpośredni i serdeczny co powoduje, iż wszędzie jest bardzo ciepło przyjmowany. Szybko nawiązuję kontakt z publicznością w każdym wieku, która od pierwszych chwil koncertu śpiewa i tańczy razem z nim. Thomas świetnie posługuje się językiem polskim, żartuje i rozmawia z uczestnikami zabawy. Dużo koncertuje po kraju, zyskując rzesze fanów.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Aktualny numer

Dołącz do nas