Aktualności

Dni Ochrony Przeciwpożarowej – otwarte strażnice 2015

W ramach Dni Ochrony Przeciwpożarowej, jakie rozpoczną się w maju, Państwowa Straż Pożarna przeprowadzi akcję "Otwarte Strażnice" dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamyKUP NOWY WIOSENNY NUMER MAGAZYNU ----------------->
BUY THE NEW ISSUE OF MAGAZINE---------------------------->Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu informuje, że w okresie miesiąca maja i wakacji istnieje możliwość zwiedzania Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych na terenie powiatu nowotarskiego przez zorganizowane grupy dzieci i młodzieży.

Podczas zwiedzania strażacy udzielą informacji na temat prowadzonych działań ratowniczo-gaśniczych przez Państwową Straż Pożarną oraz na temat postępowania w przypadku powstania pożaru lub innego zagrożenia. Ponadto grupy będą mogły zapoznać się z używanym przez Państwową Straż Pożarną sprzętem i możliwościami jego wykorzystania podczas działań ratowniczych.

Zwiedzanie strażnic odbywać się będzie codziennie w godzinach od 10:00 do 13:00 po wcześniejszym uzgodnieniu z Dowódcami Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych. Telefony kontaktowe:

JRG Nowy Targ
Dowódca – mł. bryg. Janusz Barnaś
18 261 09 93
18 266 70 89

JRG Rabka-Zdrój
Dowódca – st. kpt. Jacek Fic
18 267 64 00
18 267 64 10


źródło: pieninyinfo.pl

Aktualny numer

Dołącz do nas