Aktualności

SURREAL PLAYERS w Muzycznej Owczarni!

Kolejny koncert Surreal Players w naszym rejonie. Ten, kto do do tej pory nie maił okazji ich zobaczyć, będzie miał okazję już w najbliższą sobotę. Serdecznie zapraszamy do Muzycznej Owczarni.KUP NOWY WIOSENNY NUMER MAGAZYNU ----------------->
BUY THE NEW ISSUE OF MAGAZINE---------------------------->Grupę SURREAL PLAYERS tworzą: jazzowy pianista, kompozytor i aranżer Krystian Jaworz oraz charyzmatyczna wiolonczelistka Magda Pluta. Muzycy rozpoczęli wspólną działalność posiadając już ciekawe artystyczne dokonania, takie jak udział w nagraniach dla Polskiego Radia i prestiżowej nowojorskiej wytwórni TZADIK, współpraca z wybitnymi kompozytorami i zespołami reprezentującymi różnorodne gatunki muzyczne (Zbigniew Preisner, Bester Quartet, Pudelsi, Samech).

Duet gra kompozycje autorskie, śmiało łącząc w nich elementy stylistyczne jazzu, folku, muzyki ilustracyjnej, klasycznej i eksperymentalnej. Dziesięć utworów trafiło na debiutancki album, który niebawem będzie wydany. Artyści współpracują relatywnie krótko, ale ich koncerty cieszą się rosnącą popularnością.

Aktualny numer

Dołącz do nas