Aktualności

Już w piątek Joy Ride BIKE Fest 2015!

Już 15 maja ruszy tegoroczna edycja festiwalu Joy Ride BIKE Fest, która i w tym roku zostanie rozegrana w Kluszkowcach. To już czwarty raz z rzędu, kiedy Góra Wdżar stanie się mekką fanów rowerowych w Polsce. Każdy, także i Ty, znajdzie tam coś dla siebie.


KUP NOWY WIOSENNY NUMER MAGAZYNU ----------------->
BUY THE NEW ISSUE OF MAGAZINE---------------------------->
Joy Ride BIKE Fest to trzydniowe święto ludzi kochających jazdę na rowerze, słodki smak adrenaliny i góry. W dniach od 15 do 17 maja wulkaniczna góra Wdżar w Kluszkowcach przyciągnie na swoje stoki profesjonalistów i amatorów, którzy będą konkurować w różnych dyscyplinach. Nie zabraknie typowego dla imprez Joy Ride downhillu, wymagającego enduro i widowiskowego slopestyle’u i flybag’a. Po rocznej przerwie powróci maraton, a wszystko to zostanie uzupełnione sportową rywalizacją charakterystyczną dla pojedynków w dual slalomie, czy na pump tracku.
Poza typowo sportowymi atrakcjami na miejscu będzie można także podziwiać wystawy najnowszego sprzętu i rowerów czołowych firm, głosować w konkursie na najlepszy film sportowy, a także wyskakać się z gronie znajomych podczas wieczornych afterów.

ROZGRYWANE DYSCYPLINY:

• Trek Downhill
• Kellys Enduro
• ZEW Slopestyle
• Dartmoor Flybag
• NS Bikes Pumptrack powered by BTProject
• Kärcher Dual Slalom
• Cyklokarpaty Maraton
• Kids Race

WIECZORNY CHILL OUT:

To już niepisana tradycja, że podczas festiwalu Joy Ride wieczory spędzane są we wspólnym gronie. W końcu nic tak dobrze nie smakuje po dniu jazdy na rowerze, jak dobra zabawa ze znajomymi. Każdy festiwalowy wieczór będzie wypełniony innymi atrakcjami, a wśród nich znajdzie się:
•Finał Festiwalu Filmów Sportowych wspierany przez Sony Action Cam
•Aftery z muzyką od DJ’ów Redbulla
•Ogniska, strefy chilloutowe i konkursy z nagrodami

TARGI ROWEROWE:

W ubiegłbym roku na targach pojawiło się ponad 30 firm ze świata rowerowego. W tym roku będzie ich jeszcze więcej! Podczas trzech dni będą się odbywać testy najnowszych maszyn, pokazy prototypów, konkursy, showroomy, sklepiki i dużo dużo więcej.

POKAŻ SWÓJ TEAM:

Tuż obok strefy targów rowerowych zostanie wyznaczone miejsce dla rowerowych ekip. To właśnie tam, totalnie za darmo będzie można rozbić swój team’owy namiot, zaprezentować maszyny i pokazać się szerszemu gronu festiwalowiczów. Jedyne, czego w tym przypadku wymaga organizator, to profesjonalizm. A wiemy, że tego Wam nie brakuje.

ZAPISY I SZCZEGÓŁY:

Zapisy trwają na stronie TimeDo, a wszystko co powinniście wiedzieć zostało zebrane w poniższych punktach:
- Full Pakiet, czyli start w dowolnej ilości konkurencji (z wyłączeniem maratonu), jazda wyciągiem przez 3 dni, welcome pack kosztuje:
120 zł płatne online w terminie do 10.04.2015
140 zł płatne online w terminie do 13.05.2015
180 zł płatne na miejscu w biurze zawodów

- Mini Pakiet, czyli start w jednej konkurencji (bez przejazdów wyciągiem) kosztuje:
60 zł płatne online w terminie do 10.04.2015
70 zł płatne online w terminie do 20.05.2015
100 zł płatne na miejscu w biurze zawodów
- W ramach Full pakietu każdy zawodnik otrzymuje profesjonalną opiekę medyczną (co niestety jak wiemy czasem się przydaje) i możliwość darmowego testowania rowerów (normalnie opłata za testowanie bike’ów wyniesie 50zł)
- Wybierając opcje „Nie startuję, chilluję” dostajesz 3 dni jazdy wyciągiem, możliwość katowania wszystkich dostępnych tras i testowania rowerów. Koszt taki sam jak full pakietu.

FESTIWAL WSPIERAJĄ:

Sponsorzy: Kellys, Maxxis, NS Bikes, Dartmoor, Shimano, Fox, Karcher, Trek
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull
Partnerzy: Czorsztyn Ski, ZEW Niedzica, Niedzica.pl, Nadleśnictwo Krościenko
Patroni medialni: magazyn BIKE, Extreme Sports Channel, Podhale 24, Stuff, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Dh-zone.com, TVP Kraków, Teleexpress
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BTProject, Dirt it more, Polish 4x open

Aktualny numer

Dołącz do nas