Aktualności

Największy pokaz mody folk w kraju już 6 czerwca w Niedzicy!

Już 6 czerwca zapraszamy do Niedzicy na wyjątkowy pokaz mody folkowej. Będzie on połączony z występem zespołu Future Folk, a więc uczestnikiem półfinału programów „Mam Talent” oraz „Got To Dance”.KUP NOWY WIOSENNY NUMER MAGAZYNU ----------------->
BUY THE NEW ISSUE OF MAGAZINE---------------------------->Na wyjątkowo energetyczne wydarzenie - ENERGY PROGRESS POLKI FOLKI - największy pokaz mody folk w kraju, który odbędzie się w ogromnej hali maszyn Elektrowni Wodnej w Niedzicy, poniżej najwyższej zapory ziemnej w Polsce. Na wybiegu pojawi się mieszanka wybuchowa folkloru z wielu części świata.

Pokaz będzie połączony także z występami zespołów:
Future Folk - łączą muzykę taneczną z góralszczyzną. Zespół tworzą Stanisław Karpiel - Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin rodem z Zakopanego wnoszą typowe dla regionu elementy tradycji oraz Patman Crew - artyści tancerze bawiący się światłem w rytm tańca elektro. Uczestnicy półfinału programów „Mam Talent” oraz „Got To Dance”.

Bilety do nabycia w Kasie parkingu przy Elektrowni Wodnej w Niedzicy. Wpłaty można również dokonać online, a bilet odebrać w dniu koncertu.

źródło: pieninyinfo.pl

Aktualny numer

Dołącz do nas