Aktualności

Inauguracja sezonu turystycznego w Niedzicy

Niedzica zaprasza na Inaugurację Sezonu Turystycznego, który rozpocznie się już 20 czerwca. Serdecznie zapraszamy!

KUP WIOSENNY NUMER MAGAZYNU -------------------------->
BUY THE NEW ISSUE OF MAGAZINE--------------------------->

W programie m.in koncert zespołu RAMOLSI, wyplatanie wianków, animacje dla dzieci, projekcja serialu WAKACJE Z DUCHAMI , spotkanie z Henrykiem Gołębiewskim, inscenizacja "światło i dźwięk" na murach Zamku Dunajec, pokaz fajerwerków na Koronie Zapory, disco pod gwiazdami w rytmie muzyki lat 70 i 80


RAMOLSI

Zespół istnieje od 6 lat i uznawany jest za jeden z najlepiej koncertujących coverowych zespołów w Polsce. Grają w składzie - Radek Michalik (wokal), Rafał Nowak (perkusja), Grzegorz Bagiński (gitara) oraz Roman Kałdonek (gitara basowa). Repertuar opierają na najlepszych przebojach lat 70. i 80. Byli supportem między innymi takich gwiazd jak Maryla Rodowicz, Kombi, Łzy, IRA, De Mono. Jak sami mówią – mają pasję, radość tworzenia i wiarę w sukces.

Od początku swej działalności zagrali kilkaset koncertów w ramach pikników, dni miast czy imprez firmowych wszędzie wzbudzając ogromne zainteresowanie. Klimat zespołu to także stroje z „epoki”, czerwone rzucające się w oczy garnitury, kolorowe koszule i robione na zamówienie buty na koturnach. Całości dopełniają stylowe peruki i okulary.

Rozbawiają publiczność wspaniałymi przeróbkami nieśmiertelnych przebojów, jak „Chłopcy radarowcy” (Tadeusz Ross), „Córka rybaka” (Wały Jagiellońskie), „Daj mi tę noc” (Bolter) czy „Jak się masz kochanie” (Happy End).

W 2004 roku uczestniczyli we wszystkich koncertach „Magicznego Lata z Radiem” – wystąpili także w finale w Gdyni.

Grupa od listopada 2008 roku pracuje nad swoją autorską płytą, nawiązującą stylem do piosenek wykonywanych do tej pory na koncertach. Autorskie utwory od jakiegoś czasu pojawiały się w repertuarze koncertowym grupy i na tyle spodobały się publiczności, że zespół postanowił zaryzykować. Powstało w ten sposób 11 zupełnie nowych piosenek.

Za teksty odpowiedzialny jest Wojtek Byrski, znany ze współpracy z między innymi IRĄ i De Mono. Muzyka to wspólne dzieło zespołu oraz kompozytora ostatnich największych hitów IRY - Mariusza Musialskiego.

Aktualny numer

Dołącz do nas