Aktualności

CIEKAWY WYKŁAD: DIETY ŚWIATA

Już 23 października w Dworku Gościnnym w Szczawnicy Maria Skoczek, specjalista zdrowia publicznego, opowie nam jak zdrowo i dobrze się odżywiać. Serdecznie zapraszamy.

KUP MAGAZYN PIENINY ------------------------------------------------>

JAZZ BAR
23 października (piątek), godz. 19:00
Wstęp wolny
Co wybrać? Każdy z nas jest indywidualnością… Prowadzi Maria Skoczek

Podczas wykładu dowiemy się m.in.: czy wszystkie diety są dobre? Jak dobrać właściwą dla siebie dietę? Jaka jest nasza fizjologia? Jaką dieta pełni rolę? Jakim jesteśmy typem metabolicznym? Co wpływa na naszą dietę?

Maria Skoczek - specjalista zdrowia publicznego oraz naturoterapeuta. Kieruje się zasadą holistycznego podejścia do leczenia człowieka. Uzyskała certyfikaty m.in. Germańskiej Nowej Medycyny oraz diety spersonalizowanej w diagnostyce i terapii Instytutu Energo Medica w Łodzi. Stosuje od 6 lat skaningową diagnostykę termoregulacyjną STRD, która umożliwia ocenę energetyczną typów metabolicznych.

Jest niezbędna do określenia terapii żywieniowej, korygując przez to postępowanie dietetyczne. Stosuje analizę pierwiastkową włosów (APW) umożliwiającą ocenę stanu odżywienia organizmu. Prowadziła wiele wykładów i szkoleń w Polsce i za granicą.

Aktualny numer

Dołącz do nas