Aktualności

FILM: Szczawnica z podniebnej perspektywy

Zapraszamy Państwa do obejrzenia nowego spotu reklamującego nasze Uzdrowisko Szczawnica. Film został zarejestrowany profesjonalnym sprzętem latającym. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia.

KUP MAGAZYN PIENINY --------------------------------------------->

Błękit nieba, skąpane w słońcu kolorowe liście drzew i szczyty górskie mieniące się tysiącami barw jesieni stały się idealną scenerią dla kilkuminutowego spotu reklamowego o Szczawnicy.

Nowo powstały film prezentujący walory turystyczno-krajobrazowe pienińskiego kurortu wykonany został z perspektywy lotu ptaka, która dotychczas nie wykorzystywana była w materiałach filmowych miasta.

„Promowanie miasta za pomocą ciekawie zrealizowanego filmu kręconego profesjonalnym sprzętem latającym - dronem, staje się coraz bardziej popularną formą prezentacji walorów polskich miast. Dynamika obrazu, ciekawa perspektywa i nowe spojrzenie pozwalają mieszkańcom i turystom odkrywać zupełnie inną stronę najpiękniejszych zakątków naszej gminy, albowiem jak powszechnie wiadomo filmy nakręcone z lotu ptaka najlepiej oddają klimat miasta i jego najbliższych okolic" mówi Burmistrz - Grzegorz Niezgoda.

Spot reklamowy wykorzystany będzie na portalach internetowych, podczas organizowanych targów turystycznych, kongresów czy też spotkań branży turystycznej.
Rozważana jest również kwestia emitowania filmu na nośnikach lcd w komunikacji miejskiej (autobusach i tramwajach) największych miast w Polsce, gdzie dotrze swoim zasięgiem do milionów podróżujących.


FILM DO OBEJRZENIA POD LINKIEM:

http://www.tv.szczawnica.pl/pl/37987/156055/Szczawnica..._w_sercu_Pienin.html

źródło: www.szczawnica.pl

Aktualny numer

Dołącz do nas