Aktualności

Muzyczna Owczarnia: PRZEDOSTATNIE TAKIE TRIO

Ściśle związany z grupą Dżem, Jerzy Styczyński, kompozytor i producent muzyczny, Andrzej „E-moll” Kowalczyk oraz wybitnie uzdolniona wokalistka, Ula Fryzka, wystąpią wspólnie już w najbliższą sobotę w Muzycznej Owczarni. Serdecznie zapraszamy!

KUP MAGAZYN PIENINY -------------------------------------------->

PRZEDOSTATNIE TAKIE TRIO to bardzo okazyjny i niespotykany „twór” na polskiej scenie.

Tworzą go:

Ula Fryzka -wybitnie uzdolniona wokalistka, absolwentka poważanych szkół o profilu wokalnym, a jednocześnie laureatka wielu nagród, a zwłaszcza tych które są najważniejsze dla artystki - czyli publiczności.

Jerzy Styczyński - charakterystyczny gitarzysta współpracujący z wieloma artystami, a od ponad 35 lat ściśle związany z grupą Dżem.

Andrzej „E-moll” Kowalczyk – muzyk , kompozytor i producent muzyczny - współtwórca wielu płyt w Polsce i za granicą. Ogólnie mówiąc człowiek w ciągłej i wiecznej zajętości.

To wyjątkowe Trio, na wspólnych koncertach spotyka się –„…bo lubą ze sobą być”. Publiczność po każdym z koncertów wychodzi z takim przeświadczeniem. Walory artystyczne i wykonawcze w tym gronie są oczywiste. Repertuar - to światowe przeboje w wersjach akustycznych, estetyki, której hołdowała Pani Eva Cassidy.

więcej na:
muzycznaowczarnia.pl

Aktualny numer

Dołącz do nas