Aktualności

ICEBUG SUMMER TRAIL 2015!

Już 8 listopada 2015 r. tj. w najbliższą niedzielę w masywie Lubania, odbędzie się jesienna edycja biegu Icebug Summer Trail. Bieg, jak co roku oferuje uczestnikom 2 trasy oraz łącznie trzy stopnie klasyfikacji. Serdecznie zapraszamy!

KUP MAGAZYN PIENINY -------------------------------------------->

Bieg rozpoczną zawodnicy, którzy podczas 20 km trasy odnaleźć muszą punkty kontrolne zaznaczone na mapie. Wygrywa ten z zawodników, który odnajdzie ich jak najwięcej. Następnie ruszą biegacze górscy, dla których przygotowano 14,7 km trasę pełną wzniesień i utrudnień wynikających z rzeźby terenu. Trasa ta, jak mówią sami organizatorzy stanowić będzie dla biegaczy nie lada wyzwanie. Ponadto na odcinku Lubań - Kluszkowce, zostaną przeprowadzone Mistrzostwa Polski w Zbieganiu Górskim.

- Malownicze tereny, ciekawie poprowadzone szlaki turystyczne i pełna atrakcji baza zawodów to nie jedyne argumenty, by już 8 listopada pojawić się w Kluszkowcach. Na wszystkich zawodników czeka ciekawy pakiet startowy (czapeczka biegowa), posiłek regeneracyjny i losowanie atrakcyjnych nagród - zapewnia Krzysztof Mroszczak organizator biegu.

Bieg odbędzie się pod patronatem Wójta Gminy Czorsztyn Tadeusza Wacha.

Wszystkich, którzy cenią sobie ruch i dobrą sportową atmosferę zapraszamy do wspólnego biegu. Do zobaczenia w Kluszkowcach!
Więcej na: www.icebugsummertrail.pl

Aktualny numer

Dołącz do nas