Aktualności

Mateusz Ziółko i FolkPower w koncercie kolęd i pastorałek

27 grudnia w szczawnickim kościele parafialnym, w koncercie kolęd i pastorałek, wystąpi zwycięzca trzeciej edycji The Voice of Poland - Mateusz Ziółko oraz członkowie zespołu FolkPower. Serdecznie zapraszamy!

KUP MAGAZYN PIENINY -------------------------------------------->

Mateusz Ziółko - pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął jeszcze jako dziecko od nauki gry na pianinie.

Mając 15 lat założył swój pierwszy zespół. Szerszej publiczności zaprezentował się pierwszy raz w 2008 roku biorąc udział w programie „Mam Talent” na antenie TVN, gdzie szybko zyskał przychylność jurorów oraz sympatię widzów.
W 2012 roku wraz z zespołem pojawił się także w „Must Be The Music – Tylko Muzyka”. W między czasie występował jako gość specjalny w poszczególnych odcinkach „Jaka To Melodia”.

Na scenie można go było zobaczyć i posłuchać w wielu projektach: "Michael Jackson Symfonicznie", "Freddie Mercury Symfonicznie", „Queen Story” czy podczas koncertów z Orkiestrą Akademii Bethowenowskiej oraz Orkiestrą Symfoników Bydgoskich. Wystąpił także na jednej scenie z Amy McDonald, Coolio oraz Johnem Milesem w duecie podczas polskiej edycji światowej trasy Night Of The Proms.

W 2013 Mateusz Ziółko został zwycięzcą III edycji programu „The Voice Of Poland” na antenie TVP2, tym samym podpisując kontrakt z wytwórnią. Artysta został również laureatem głównej nagrody w konkursie "Superdebiuty 2014" podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Obecnie Mateusz pracuje nad debiutanckim albumem oraz intensywnie koncertuje w całej Polsce.

Aktualny numer

Dołącz do nas