Aktualności

Muzyczna Owczarnia: Przed...ostatnie takie trio.

Kultowy polski gitarzysta blues - rockowy, współtwórca grupy Dżem, Jurek Styczyński, wystąpi w najbliższy poniedziałek 15 lutego w Muzycznej Owczarni na Jaworkach. Serdecznie zapraszamy.

Magazyn "Polski Region Pieniny" -------------------------------------->

„PRZED… OSTATNIE TAKIE TRIO…”

…,to bardzo okazyjny i niespotykany „twór” na polskiej scenie.
Tworzą go:
Ula Fryzka -wybitnie uzdolniona wokalistka, absolwentka poważanych szkół o profilu wokalnym ,a jednocześnie laureatka wielu nagród, a zwłaszcza tych które są najważniejsze dla artystki - czyli publiczności.
Jerzy Styczyński - charakterystyczny gitarzysta współpracujący z wieloma artystami ,a od ponad 35 lat ściśle związany z grupą Dżem.
Andrzej „E-moll” Kowalczyk – muzyk , kompozytor i producent muzyczny - współtwórca wielu płyt w Polsce i za granicą. Ogólnie mówiąc człowiek w ciągłej i wiecznej zajętości.
To wyjątkowe Trio, na wspólnych koncertach spotyka się –„…bo lubą ze sobą być”. Publiczność po każdym z koncertów wychodzi z takim przeświadczeniem. Walory artystyczne i wykonawcze w tym gronie są oczywiste. Repertuar- to światowe przeboje w wersjach akustycznych, estetyki ,której hołdowała Pani Eva Cassidy.

więcej na:
www.muzycznaowczarnia.pl

Aktualny numer

Dołącz do nas