Aktualności

Muzyczna Owczarnia: WORKAHOLIC

Blues, swing, rock... a może jazz? Dlaczego nie? Piosenki, w ktorych muzyka i oryginalne teksty tworzą niepowtarzalną, przemyślaną wartość, pozostawiając miejsce na spontaniczne, radosne granie. Juz w sobotę w Muzycznej Owczarni koncert Workaholic.

Blues, swing, rock... a może jazz? Dlaczego nie? Piosenki, w ktorych muzyka i oryginalne teksty tworzą niepowtarzalną, przemyślaną wartość, pozostawiając miejsce na spontaniczne, radosne granie. Wszystko dlatego, że WORKAHOLIC tworzą muzycy wywodzący się z różnych tradycji muzycznych. Inspirując się wzajemnie, sięgają czasem po bardzo odległe style muzyczne, zachowując charakterystyczne, elektryczne brzmienie i rozpoznawalne rozwiązania harmoniczne.

W partiach solowych znaleźć można zarówno typowe dla bluesa frazy, jak i jazzowe "odejście". Sekcja rytmiczna potrafi zabrzmieć rockowo, by za chwilę zamienić się w maszynę do swingu. Dodatkowym atutem zespołu jest spory repertuar, autorskie teksty i bogate brzmienie. WORKAHOLIC obroni się na dużej scenie, podczas plenerowego festiwalu, stworzy przyjazny klimat w małym klubie jazzowym, czy na firmowym bankiecie, wypełniając parkiet przed sceną.

Wybierając WORKAHOLIC możecie być Państwo pewni, że, zarówno repertuar, jak i brzmienie, zostaną dobrane do miejsca i charakteru koncertu. Słuchając WORKAHOLICów możecie być też pewni jednego. Muzyka, którą słyszycie to oryginalne kompozycje zespołu. Tak bardzo krakowskie i tak bardzo światowe...

Skład zespołu:
Jan Purchla - wokal, gitara
Leszek Mierzwa - gitara
Piotr Kosieradzki - skrzypce
Tomasz Pachciarek - piano
Grzegorz Piećko - gitara basowa
Karol Cudzich - bębny, perkusja

więcej na:
www.muzycznaowczarnia.pl

Aktualny numer

Dołącz do nas