Aktualności

Muzyczna Owczarnia: ANNA JURKSZTOWICZ

W najbliższy piątek, tj. 9 września, zapraszamy Państwa do Muzycznej Owczarni na koncert Anny Jurksztowicz.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nową koncertową odsłonę, jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek, Anny Jurksztowicz. Znakomita wokalistka znana z takich przebojów jak "Diamentowy Kolczyk", "Hej Man", "Stan Pogody", "Zmysły", a także wielu filmowych i serialowych piosenek "Kingsajz", "Ranczo", "Matki żony i kochanki", "Na dobre i na złe", wzbogaciła swój repertuar o piosenki z najnowszej płyty zatytułowanej "Poza czasem. Muzyka duszy". Uwielbiana za krystalicznie czysty głos i ujmujące wykonanie utworów wybitnych kompozytorów i autorów tekstów, wreszcie podzieliła się z nami tym, co drzemało w niej od zawsze - głęboką muzyczną refleksją, płynącą prosto z jej duszy.

Inspiracje do nowej płyty czerpała z różnych kultur, dokonując nowatorskiego połączenia muzyki kontemplacyjnej z popem. Piosenkarka dba o to, aby jej występy były wydarzeniem artystycznym na najwyższym poziomie. Towarzyszą jej świetni muzycy, zespoły i orkiestry. Ceni sobie dobre brzmienie, dlatego zawsze gra na żywo, mając w ofercie urozmaicony program w zestawieniu z profesjonalnym nagłośnieniem i aranżacją sceny ze światłem w roli głównej.

Podczas koncertu artystka wykona dla Państwa swoje dawne przeboje, tematy filmowe, ulubione standardy jazzowe, a także piosenki z najnowszej płyty.Występy Anny Jurksztowicz doskonale wpisują się w scenerię klubów, lokalnych ośrodków kultury, kino-teatrów, imprez plenerowych, auli, filharmonii. Każdy koncert jest niepowtarzalny - artystce towarzyszą różni muzycy.

Aktualny numer

Dołącz do nas