Aktualności

Weekend z Jarosławem Kuźniarem: Warsztaty dziennikarskie

Już w najbliższą sobotę zapraszamy Państwa do Dworku Gościnnego na otwarte warsztaty dziennikarskie z Jarosławem Kuźniarem. Młodych adeptów dziennikarstwa chyba nie musimy zachęcać do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Startujemy już o godz. 11.


<----------- Kliknij, aby powiększyć


OTWARTE WARSZTATY DZIENNIKARSKIE

Jarosław Kuźniar - dziennikarz i prezenter związany ze stacją TVN. Na początku kariery dziennikarskiej był związany z Radiem Sudety oraz Telewizją Sudecką. Pracował także w Polskim Radiu Wrocław, następnie w Programie III Polskiego Radia prowadził "Zapraszamy do Trójki".

Przez 5 lat pracował w Radiu ZET, gdzie przygotowywał popołudniowe "Wiadomości" i "Wydarzenia Dnia". Od 2007 pracuje w TVN24, gdzie od poniedziałku do piątku jest gospodarzem "Poranka TVN24". Prowadził program "Rozmowa bardzo polityczna". Był prowadzący muzyczny program X Factor. Przeprowadza wywiady dla tygodnika „Wprost”. Dwukrotnie został laureatem nagrody Wiktory – Wiktora 2008 zdobył w kategorii największe odkrycie telewizyjne roku a Wiktora 2013 w kategorii prezenter telewizyjny.

Ponadto jeszcze dwukrotnie był nominowany do tej nagrody – do Wiktora 2009 w kategorii najlepszy prezenter TV, a do Wiktora 2011 w kategorii prezenter TV. W 2009 otrzymał nagrodę Media Tory w kategorii inicjaTOR. Został nominowany do nagrody Telekamery 2009 w kategorii informacje i Telekamery 2014 w kategorii prezenter informacji.


Jarosław Kuźniar:

„Widzę to na co dzień. Rano macie Państwo pretensje , że za szybko, za wolno, że nie te tematy. Spróbujmy znaleźć tematy, które Państwa będą interesowały.
Wyjdźcie w miasto, znajdziecie temat o którym chcielibyście opowiedzieć filmem, tekstem, zdjęciem. Przynieście swój materiał na spotkanie. Wspólnie o nim porozmawiamy"

Aktualny numer

Dołącz do nas