Aktualności

Książka miesiąca: Radioaktywna Sabała

Już w najbliższą sobotę zapraszamy Państwa, do Dworku Gościnnego, na promocję książki naszej redaktor naczelnej, Beaty Sabały-Zielińskiej. Dowiemy się wszystkiego o kulisach jej pracy dziennikarskiej w Radiu Zet. Start o godz. 19.


JAZZ BAR
28 lutego 2015 (sobota), godz. 19:00
Wstęp wolny


Nowy numer magazynu "Polski Region Pieniny"----------------- >Książka odsłania kulisy pracy dziennikarskiej w radiu. Pokazuje co dziennikarza wzrusza, co denerwuje, z czym musi się pogodzić a z czym walczy. Zakulisowe opisy przeprowadzonych relacji wzruszają do łez z powodu śmiechu, ale też smutku. Książka kontrowersyjna. Poruszyła na tyle czytelników, że została spalona, a zdjęcie palącej się książki zamieszono publicznie na FB. Rozgorzała dyskusja czy w taki sposób można reagować na słowo? Z drugiej strony, jest to świadectwo na siłę słów autorki.

Beata Sabała-Zielińska - góralka, dziennikarka, blogerka, redaktor naczelna magazynu „Polski Region Pieniny”. Dwanaście lat pracowała w Radiu ZET jako korespondentka z Podhala, nadając swoim relacjom wyrazisty i niepowtarzalny styl, stając się tym samym jednym z najbardziej rozpoznawalnych radiowych głosów. Z góralską zadziornością i poczuciem humoru, relacjonowała nie tylko podhalańską rzeczywistość. Znana z ciętych ripost, w sposób bezkompromisowy opisuje absurdy, nie boi się sięgać po niewygodne tematy.

Aktualny numer

Dołącz do nas