Aktualności

MUZYCZNE SPOTKANIA Z: Paweł Sztompke

Zapraszamy Państwa do Dworku Gościnnego na specjalną "audycję radiową" i spotkanie z dziennikarzem muzycznym Polskiego Radia - Pawłem Sztompke. Jest to doskonała okazja do poznania się, zadania pytań, porozmawiania oraz do posłuchania specjalnie dla nas wybranej muzyki filmowej i nie tylko.

FOYER
7 marca 2015 (sobota), godz. 19:00
Wstęp wolnyNowy numer magazynu "Polski Region Pieniny"----------------- >

Na spotkaniu dowiemy się również wielu ciekawostek o autorach, kompozytorach i samych utworach muzycznych. Zapraszamy do spędzania czasu z muzyką i znawcą muzyki filmowej. Zapraszamy na wieczór pełen słowno-muzycznych emocji.

Paweł Sztompke: Dziennikarz muzyczny Polskiego Radia. Jest jednym z najwybitniejszych znawców muzyki filmowej w Polskim Radiu. Prowadził i prowadzi wiele audycji m.in.: "W tonacji Trójki", "Muzyczny seans filmowy", "Ostatni seans filmowy", "Jam session". Bardzo lubi to, co robi. Interesuje się filmem, muzyką i nie wierzy w życie poza radiowe. Twierdzi, że muzyka filmowa zrobiła oszałamiającą karierę. Obecnie jest gospodarzem Muzycznej Jedynki i Muzyki Nocą. Autor recenzji muzycznych i filmowych publikowanych w miesięczniku Film oraz w Dzienniku Polska-Europa-Świat. Jest też członkiem Akademii Muzycznej Trójki . Laureat nagrody Złoty Mikrofon.

Aktualny numer

Dołącz do nas