Aktualności

Nagroda i dyplom dla Willi Marta!

Rozstrzygnięty został konkurs na najładniejszą dekorację świąteczną na terenie miasta i gminy Szczawnica, organizowany przez Urząd Miasta. Dekoracja Willi Marta została nagrodzona w tegorocznej edycji zdobywając dyplom oraz nagrodę wraz z wyrazami uznania od Burmistrza Miasta. Serdeczne gratulacje!

Nowy numer magazynu "Polski Region Pieniny"----------------- >Willa Marta to jeden z najciekawszych pod względem architektonicznym budynek Szczawnicy oraz miejsce o bogatej historii. To tutaj bywali: Ada Sari, Stanisław Ignacy Witkiewicz czy Lena Żelichowska. Wchodząc do Willi już w samym progu można odczuć powiew ciepła domowego ogniska.

Położenie Willi w samym sercu Uzdrowiska, obok Parku Dolnego, sprawia, że większość atrakcji turystycznych Szczawnicy jest w odległości kilkuminutowego spaceru, a Palenica wydaje się być na wyciągnięcie ręki. Jest to więc doskonałe miejsce zarówno na rodzinny wyjazd, jak również dla osób poszukujących miejsca z niepowtarzalnym klimatem i atmosferą.

Doskonała lokalizacja, to jednak nie jedyny walor Willi Marta. Do dyspozycji gości Willa oddaje 19 pokoi, restaurację oraz czynny codziennie drink bar. Można tu również skosztować wyrabianych na miejscu pysznych domowych lodów i deserów. Atrakcją Willi jest także stylowa oszklona weranda, z której goście mogą korzystać przez cały rok. W sezonie letnim można wypocząć na przestronnym tarasie z pięknym widokiem na park, a ciepłe wieczory spędzić przy grillu, w specjalnie do tego przygotowanym miejscu.

Serdecznie zapraszamy!

http://www.willamarta.pl/

Aktualny numer

Dołącz do nas