Aktualności

CIEKAWY ARTYSTA: Pani Fraszka, czyli Krasicki w spódnicy

Jolanta Zakrzewska jako Pani Fraszka i Roman Sonnenberg jako Joker Pianista zaprezentują już w sobotę niezwykle interesujący program artystyczny pt. " Pani Fraszka, czyli Krasicki w spódnicy ". Serdecznie zapraszamy do Jazz baru.

JAZZ BAR
14 marca 2015 (sobota), godz. 19:00
Wstęp: 40 zł

Nowy numer magazynu "Polski Region Pieniny"----------------- >Słowno-muzyczne igraszki artystycznej Pani Fraszki

FRASZKOTERAPIA… o kobietach, dla kobiet przez mężczyzn

To wdzięczny program artystyczny stworzony na bazie wieloletnich obserwacji różnych typów i zachowań zarówno kobiet jak i mężczyzn. Pani Fraszka jak w komedii dellarte odkrywa kartę po karcie obnażając bezlitośnie przywary i kompleksy zarówno tych którym zazdroszczą zwykli zjadacze chleba czyli znanych Celebrytów jak i podstępnych, małych ludzików chcących wjechać w tzw. wielki świat na cudzych plecach. Aktorka angażuje publiczność do wspólnego śpiewania rytmicznych i niezwykle zabawnych refrenów piosenek. Postaci takie jak Kobieta Syrena, Wróżka Iza, Koza - Celebrytka; Prezenterka TV Pani Hania to tylko niektóre z całej plejady wyłanianych z talii kart. Joker zaś reprezentuje cały męski ród. Pod jego postacią kryje się zdrajca, kochanek, dobry mąż, artysta, polityk etc.

Program napisany, zagrany aktorsko i zaśpiewany przez aktorkę i wokalistkę, członkinię Amerykańskiej Akademii Poezji, jedną ze stu Polek wybraną przez redakcję miesięcznika Pani, jedną ze stu Ambasadorek Przedsiębiorczości, członkinię Europejskiego Kongresu Kobiet nazywaną Krasickim w spódnicy - Jolantę Zakrzewską

Występują:

Pani Fraszka - Jolanta Zakrzewska
Joker Pianista - Roman Sonnenberg

Aktualny numer

Dołącz do nas