Aktualności

WYDARZENIE MIESIĄCA: Szymon Majewski "One mąż show"

Już w najbliższą sobotę zapraszamy Państwa do Dworku Gościnnego w Szczawnicy na wydarzenie miesiąca . Klasyczny stand-up zaprezentuje jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci w polskim show-biznesie - Szymon Majewski. Event rozpocznie się o godz. 19.

SALA GŁÓWNA
21 marca 2015 (sobota), godz. 19:00
Wstęp: 60 - 120 złNowy numer magazynu "Polski Region Pieniny"----------------- >
"One mąż show" to monolog znanego i lubianego Szymona Majewskiego, który na przykładzie swojego małżeństwa opowiada o kłopotach i radościach współczesnego związku, relacji kobieta-mężczyzna, mąż-żona. To złożona z przykładów i prawdziwych, zabawnych sytuacji, opowieść o uczuciu bezkompromisowym.

Ciepła, ironiczna, autoironiczna, złośliwa i bardzo prawdziwa opowieść o kobiecie. Opowieść męża - zależnego od humorów żony i jej sposobu myślenia, zakochanego, mierzącego się ze współczesnymi stereotypami i popularnymi uprzedzeniami zarówno swojej żony, jak i jej koleżanek. Spektakl ilustrowany zdjęciami z historii małżeństwa państwa Majewskich.

Po spektaklu spotkanie z Szymonem Majewskim.

Bilety dostępne także w sprzedaży on-line: eBilet oraz w punktach sieci: empik.
SZYMON MAJEWSKI - SYLWETKA

Szymon Majewski przyszedł na świat 1 czerwca 1967 r. w Warszawie. Ukończył Liceum im. Edwarda Dembowskiego w Warszawie. W latach 1990- 2005 pracował w Radiu ZET. Tam prowadził programy „Grupa Szczepana” i „Sponton”. Współpracował z kilkoma stacjami telewizyjnymi. Prowadził „Słów cięcie gięcie”, „Sympatyczny program dla miłych ludzi” i „Szymon mówi show”, był też prezenterem programu TVN „Mamy vię!”. Od 2005 r. prowadzi w TVN autorski program satyryczny „Szymon Majewski Show”. Dodatkiem do tego programu jest emitowany na TVN Siedem” „Szymon szuka szaleńców” mający na celu wyłonienie kolejnych parodystów do „Rozmów w tłoku”. Majewski pisze też felietony dla „Playboya”. Wystąpił gościnnie w kilku filmach. Laureat kilku nagród i wyróżnień (m.in. Wiktora i Telekamery). Prywatnie ma żonę Magdalenę i dwójkę dzieci.

źródło: granice.pl

Aktualny numer

Dołącz do nas