Aktualności

Koncert Leny Romul już w najbliższą sobotę!

Niezwykle utalentowana wokalistka i saksofonistka wystąpi już 21 marca w Muzycznej Owczarni. Wszystkich koneserów ambitnej muzyki serdecznie zapraszamy.
Kup nowy numer magazynu "Polski Region Pieniny" ------------------>Lena Romul to poznanianka urodzona w roku 90-tym. Wokalistka, saksofonistka, autorka muzyki i tekstów, które wykonuje. Zadebiutowała podwójnym albumem "Industrialnie/Instynktownie" (2013), w listopadzie 2014 wydała kolejny album [PEGAZ].

Lena znana jest szerszej publiczności z finału IV edycji programu „Mam Talent”. Otrzymała, jako pierwsza kobieta w historii, główną nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Jazz Juniors w roku 2009 ( przyznawanej m.in. przez Leszka Możdzera).

Oprócz koncertowania z autorskim materiałem w całej Polsce oraz bycia od roku rezydentką w warszawskim Syrenim Śpiewie (Grupa Warszawa) wspierała i wspiera nadal różnorodnych artystów na scenie i w studio: Wojtek Pilichowski, Marika, Ras Luta, Junior Stress, Duberman, Hanna Banaszak, Janusz Muniak, Tomasz Szukalski.

Na scenie towarzyszą Lenie muzycy m.in.: Kasi Kowalskiej, Mikromusic, Vavamuffin, LemOn.

Aktualny numer

Dołącz do nas