Aktualności

CIEKAWY ARTYSTA: Beti & Bobas

Nie macie jeszcze planów na sobotni wieczór? Zapraszamy w takim razie do Jazz Baru na koncert duetu Beti & Boras. Początek koncertu o godz. 19.00.

CIEKAWY ARTYSTA: BETI & BOBAS
JAZZ BAR
11 kwietnia 2015 (sobota), godz. 19:00
Wstęp wolny
KUP NOWY WIOSENNY NUMER MAGAZYNU ----------------->
BUY THE NEW ISSUE OF MAGAZINE---------------------------->


Projekt „Beti & Bobass" powstał w 2012 roku w Nowym Targu i łączy przyjaciół, którzy pragną wyrazić własne marzenia, pragnienia, uczucia muzyczne. Beata i Kuba mieszanka różnorodnych stylów i temperamentów co niewątpliwie wpływa na żywiołowość i temperaturę muzyki. Każdy dźwięk zawarty w ich muzyce jest dla nich czymś bardzo osobistym. W przygotowaniu kolejna autorska płyta „ Ogień i Ogień”.

Beata "Beti" Bełtowska to wokalistka o mocnym i charakterystycznym wokalu. Absolwenta szkoły muzycznej II stopnia w klasie fortepianu. Autorka własnych teksów i muzyki. Finalistka programu telewizyjnego "Droga do gwiazd".

Kuba "Bobas" Wilk –multiinstrumentalista. Aranżer, realizator dźwięku. Gra głównie jazz i funk, nie przeszkadza mu to jednak w otwieraniu się na inne, często bardzo odległe stylistycznie gatunki. Koncertował m.in.: w Indiach, Chinach, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Niemczech. Został laureatem Festiwalu Polskiego Radia programu 2 „Nowa Tradycja”, zdobywając Grand Prix w duecie z Agatą Siemaszko.

Aktualny numer

Dołącz do nas