Aktualności

Prestiżowa nagroda dla Dworku Gościnnego!

Dworek Gościnny zwyciężył w konkursie Meeting Planner Power Awards w kategorii: Event Venue. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju tego pięknego miejsca.
KUP NOWY WIOSENNY NUMER MAGAZYNU ----------------->
BUY THE NEW ISSUE OF MAGAZINE---------------------------->
„Ta nagroda to sygnał, że Dworek Gościnny może i z powodzeniem konkuruje z miejscami, które znajdują się w Warszawie i innych głównych miastach Polski. Cieszę się, że nasz wyjątkowy obiekt został doceniony przez kapitułę konkursu.”- powiedziała Helena Mańkowska.

Meeting Planner Power Awards jest pierwszym konkursem poświęconym branży eventowej i poszukującym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży.

MP Power Awards tworzą trzy części: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power 12. Konkursem towarzyszącym MP Power Awards jest Kreatywny Roku Branży Eventowej.

Nagroda MP Power Venue to wyróżnienie dla miejsc ze szczególnym potencjałem do organizacji różnego rodzaju eventów. Jury konkursu oceniało w tej kategorii charakter miejsca, dostosowanie miejsca do potrzeb organizatorów eventów, atrakcyjność i elastyczność miejsca, oryginalność oraz możliwości adaptacji. Nagrody zostały przyznane w kategoriach Event Venue, Kongres Venue, Outdoor Venue i Multi Venue.

Nagroda przyznawana jest od 2013.

Aktualny numer

Dołącz do nas