Aktualności

Majówka w Krościenku!

Również Krościenko ma do zaoferowania w weekend majowy mnóstwo atrakcji. Przed nami występy zespołów regionalnych, przedstawienia, degustacja potraw i inne eventy, których na pewno nie można przegapić. Serdecznie zapraszamy.

KUP NOWY WIOSENNY NUMER MAGAZYNU ----------------->
BUY THE NEW ISSUE OF MAGAZINE--------------------------->

Wystąpią między innymi:


ZESPÓŁ "NICE MUSIC"

Kasia – przygodę z instrumentami rozpoczęła jako mała dziewczynka. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała grając na akordeonie. Jednak instrument ten, nie przynosił jej zbyt dużej radości, dlatego postanowiła usiąść przed bardziej kobiecym klawiszem jakim było, i jest po dziś dzień - pianino. Generalnie: życiowa optymistka i ma nadzieję, że TEN zespół tąpnie rynkiem ;) Arek – instrumenty perkusyjne lubi grać, więc to robi. Inspiracje:każdy rodzaj muzyki, bo wszystkiego można się uczyć. Grzesiek – z muzyką ma do czynienia od dzieciństwa, wspólnie z dziadkiem muzykowali bawiąc rodzinę. Następnie zaprzyjaźnił się z gitarą klasyczna, później elektryczną. Po to, by zakochać się w basówce Grę na basie rozpoczął w wieku 23 lat i od tego czasu nie rozstaje się z instrumentem. Inspiracje: Robert Szydło, Mateusz Cudzich, Richard Bonna, Marcus Miller, Sting. Przemek - gitara; najmłodszy w składzie; fascynuje się ciężkimi brzmieniami co pozwala mu na znakomite poruszanie się po gryfie.

ZESPÓŁ "ABHAJU FUSHION"

Zespół AHAJU FUSION BOLIWIA pochodzi z Boliwii. Prezentuje indiańską muzykę etniczną z Ameryki Północnej i Ameryki Południowej. Żywa kolorystyka strojów, elementy tańca indiańskiego, charakterystyczne rytmy i niezwykłe instrumenty muzyczne – wszystko to tworzy niepowtarzalny styl, który rozpowszechniamy nie tylko w całej Europie, ale także na innych kontynentach. Naszym pragnieniem jest dzielić się bogactwem kultury Indian obu Ameryk, zwłaszcza tradycją muzyczną. Ale to nie wszystko… W repertuarze znajdują się także znane i lubiane melodie ballad i przebojów światowych, jak i polskich, w aranżacji na fletnię pana oraz inne instrumenty, na których gramy (tj: Quena, Zampoña, Toyo, Charango, itp.)SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Aktualny numer

Dołącz do nas