Aktualności

II Ogólnopolskie Letnie Warsztaty Gitarowo-Wokalne

II EDYCJA Warsztatów Gitarowo-Wokalnych odbędzie się w dniach 19-26 lipca 2015 w Kluszkowcach. Serdecznie na nie zapraszamy.KUP NOWY WIOSENNY NUMER MAGAZYNU ----------------->
BUY THE NEW ISSUE OF MAGAZINE--------------------------->
Uczestnicy, jak rok temu, będą mieli możliwość zakwaterowania w urokliwym pensjonacie Szarotka w otoczeniu pięknej przyrody Pienińskiego Parku Narodowego.

Zakwaterowanie i wyżywienie we własnym zakresie ( 525 złotych za pobyt) w pokojach 2,3,4,5 - osobowych. Pokoje z własnym pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone są w radio, TV SAT, bezprzewodowy dostęp do internetu w całym obiekcie oraz telefon. Większość pokoi z balkonami lub widokiem na Tatry i Jezioro Czorsztyńskie. Wyżywienie obejmuje śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.

W ramach warsztatów będą przeprowadzane lekcje indywidualne oraz warsztaty grupowe (zespoły kameralne, orkiestra gitarowa) z zakresu gitary klasycznej, jazzowej, elektrycznej oraz indywidualne i grupowe zajęcia wokalne (emisja głosu, poprawna dykcja, język angielski w piosenkach, zachowanie na scenie...).

Zapraszamy wokalistów na zajęcia gitarowe (będą mogli nauczyć się akompaniować sobie na gitarze) oraz gitarzystów do podszkolenia swojego warsztatu głosowego!

Podczas warsztatów nie zabraknie wirtuozów gitary oraz znakomitych wokalistów, jak i wybitnych nauczycieli.

Zajęcia gitarowe poprowadzą: Marek Zieliński, Piotr Kudełka, Jan Kudełka, Jakub Kudełka (gitara elektryczna!), natomiast zajęcia wokalne- Dominika Płonka oraz Maria Kudełka-Gonet.

Jednym z punktów programu będą prezentacje DVD koncertów gitarowych oraz wokalnych, seminaria oraz koncerty na Zamku Czorsztyn oraz Gminnym Centrum Kultury w Kluszkowcach oraz Sromowcach Wyżnych z udziałem zaproszonych gości.

Wieczorami wykładowcy i uczestnicy warsztatów będą wspólnie muzykować w Bacówce. Będzie to doskonała okazja do nauki improwizacji oraz wymiany doświadczeń i integracji uczestników.Nasze warsztaty są adresowane do wszystkich – profesjonalistów i amatorów, początkujących i zaawansowanych, bez limitu wiekowego.

Zapraszamy zarówno aktywnych jak i biernych uczestników, którzy z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Do ich dyspozycji będzie bezpłatna sieć WiFi, boisko do gry w siatkówkę i koszykówkę, stoły pingpongowe, piłkarzyki, plac zabaw dla dzieci, duży parking.

W tym roku proponujemy także zajęcia sportowe i fitness z profesjonalnym instruktorem sportu!
Zapraszamy wokalistów/gitarzystów wraz z rodzinami!!!

http://www.facebook.com/warsztatyCzorsztyn

Koszt warsztatów:

- uczestnik czynny:
* gitarzysta- 999 złotych (w tym 525 złotych pobyt w pensjonacie z pełnym wyżywieniem; zajęcia gitarowe- 474 złote),
* gitarzysto-wokalista- 1199 złotych (w tym 525 złotych pobyt w pensjonacie z pełnym wyżywieniem; zajęcia gitarowe
i wokalne-674 złote),
* wokalista- 1299 złotych (w tym 525 złotych pobyt w pensjonacie z pełnym wyżywieniem; zajęcia wokalne- 774 złote)
2warsztZajęcia w ramach ww pakietów obejmują: 5 lekcji indywidualnych, lekcje w zespołach, chórze/orkiestrze gitarowej, zespole wykonującym piosenkę finałową, seminaria, projekcje koncertów/filmów, koncerty gitarowe
i wokalno-gitarowe, zajęcia sportowe z profesjonalnym instruktorem, atrakcje dodatkowe (ognisko, dyskoteki, karaoke etc...)
- uczestnik bierny- 750 złotych ( w tym 525 złotych pobyt w pensjonacie z pełnym wyżywieniem)- możliwość uczestniczenia w seminariach, projekcjach koncertów/filmów, koncertach gitarowych i wokalno-gitarowych, atrakcjach dodatkowych (ognisko, dyskoteki, karaoke etc...)

Dojazd i powrót we własnym zakresie!!!

NOWOŚĆ!!! Specjalnie dla miejscowych z Kluszkowców i okolic, chcących nauczyć się grać i śpiewać:-)!
Możliwość brania udziału w zajęciach bez zakwaterowania i wyżywienia!
Koszt zajęć bez zakwaterowania:
-500 złotych (gitarzysta),
- 700 złotych (gitarzysto-wokalista),
- 800 złotych (wokalista),
- 250 złotych (uczestnik bierny).


ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!
ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE SĄ DO 14 CZERWCA BR.

Aktualny numer

Dołącz do nas