Aktualności

Szczawnica zakwalifikowana do Konkursu Podwórko Nivea

Serdecznie zachęcamy Państwa do oddawania głosów na SZCZAWNICĘ (sołectwo Jaworki), która zakwalifikowała się do udziału w Konkursie „Podwórko Nivea”KUP NOWY WIOSENNY NUMER MAGAZYNU ----------------->
BUY THE NEW ISSUE OF MAGAZINE---------------------------->


Tegoroczna edycja Konkursu „Podwórko Nivea” przewiduje wybudowanie w 40 lokalizacjach w całej Polsce niepowtarzalnych placów zabaw tzw.„Rodzinnych miejsc Zabaw”, w których rodzice i dzieci będą mogli wspólnie spędzać czas.

"Podwórko NIVEA" stanie się retro-nowoczesnym placem zabaw, który za pomocą zastosowanych elementów będzie odpowiadał na potrzeby dzieci w różnym wieku oraz nawiązywał do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka lub zabawa na trzepaku.

W przypadku Miasta i Gminy Szczawnica plac zabaw planuje się wybudować w Jaworkach, przy ul. Czarna Woda 9 (w bezpośrednim sąsiedztwie mieszkalnego budynku komunalnego).
Elementy obecne w Rodzinnym Miejscu Zabaw zostaną przystosowane zarówno dla dużych jak i małych, co jeszcze lepiej pozwoli zintegrować rodzinę i zapewni jej niezapomniane przeżycia.

Głosy można oddawać za pośrednictwem strony internetowej:
www.nivea.pl/podworko

I tura głosowania internautów potrwa od 01 do 30 kwietnia 2015 r. i będzie miała na celu wyłonienie 20 Zwycięskich Lokalizacji spośród Lokalizacji biorących udział w Konkursie.

II tura głosowania internautów rozpocznie się 01 maja i potrwa do 31 maja 2015 r. i jej celem będzie wyłonienie kolejnych 20 Zwycięskich Lokalizacji

Zwycięstwo w konkursie zależy wyłącznie od ilości głosów oddanych na daną lokalizację, czyli tak naprawdę od zaangażowania lokalnej społeczności, dlatego jeszcze raz serdecznie zachęcamy do oddawania głosów na SZCZAWNICĘ.

Kliknięcie na poniżysz baner bezpośrednio przekieruje Państwa na stronę internetową, na której będzie można oddać głos.


źródło: szczawnica.pl

Aktualny numer

Dołącz do nas