Aktualności

Nagroda doskonałości dla Willa Marta!

Nagroda Doskonałości odzwierciedla wysokie oceny przyznawane przez gości dokonujących rezerwacji za pośrednictwem portalu Booking.com. To dowód na wysoką jakość usług i obsługę gości, a ocena na poziomie 8,3 świadczy o ponadprzeciętnych staraniach.
Serdecznie Gratulujemy!


KUP NOWY WIOSENNY NUMER MAGAZYNU ----------------->
BUY THE NEW ISSUE OF MAGAZINE--------------------------->Willa Marta to jeden z najciekawszych pod względem architektonicznym budynek Szczawnicy oraz miejsce o bogatej historii. To tutaj bywali: Ada Sari, Stanisław Ignacy Witkiewicz czy Lena Żelichowska. Wchodząc do Willi już w samym progu można odczuć powiew ciepła domowego ogniska.

Położenie Willi w samym sercu Uzdrowiska, obok Parku Dolnego, sprawia, że większość atrakcji turystycznych Szczawnicy jest w odległości kilkuminutowego spaceru, a Palenica wydaje się być na wyciągnięcie ręki. Jest to więc doskonałe miejsce zarówno na rodzinny wyjazd, jak również dla osób poszukujących miejsca z niepowtarzalnym klimatem i atmosferą.

Doskonała lokalizacja, to jednak nie jedyny walor Willi Marta. Do dyspozycji gości Willa oddaje 19 pokoi, restaurację oraz czynny codziennie drink bar. Można tu również skosztować wyrabianych na miejscu pysznych domowych lodów i deserów. Atrakcją Willi jest także stylowa oszklona weranda, z której goście mogą korzystać przez cały rok. W sezonie letnim można wypocząć na przestronnym tarasie z pięknym widokiem na park, a ciepłe wieczory spędzić przy grillu, w specjalnie do tego przygotowanym miejscu.

Serdecznie zapraszamy!

http://www.willamarta.pl
tel. 18 262 22 70
Adres: ul. Główna 30, 34-460 Szczawnica

Aktualny numer

Dołącz do nas