Aktualności

MUZYCZNY KONCERT FILMOWY: WHITNEY HOUSTON LIVE: HER GREATEST PERFORMANCES

W czwartek w Dworku Gościnnym nie powinno zabraknąć fanów Whitney Houston. Zapraszamy bowiem na muzyczny koncert filmowy dedykowany słynnej amerykańskiej wokalistce. Początek już o 19:30 w Jazz Barze.

JAZZ BAR
6 czerwca 2015 (piątek), godz: 19:30
Wstęp: 20 zł (w tym welcome drink)
KUP WIOSENNY NUMER MAGAZYNU -------------------------->
BUY THE NEW ISSUE OF MAGAZINE--------------------------->Whitney Houston Live: Her Greatest Performances

Pierwszy w karierze artystki album koncertowy zawiera niezapomniane występy na żywo zarejestrowane w czasie całej Jej kariery. Zarówno materiał audio jak i wideo poddane zostały procesowi reamstringu! Producentem płyty CD oraz DVD jest pięciokrotny zdobywca nagrody Grammy Clive Davis.

Album „Whitney Houston Live: Her Greatest Performances" poprowadzi słuchaczy przez muzyczne ścieżki kariery tej niezwykle utalentowanej artystki – od Jej telewizyjnego debiutu w programie The Merv Griffin Show (1983), gdzie zaśpiewała piosenkę "Home" do niezwykle emocjonalnego występu z 2009 roku w programie The Oprah Winfrey Show podczas którego zaśpiewała utwór „"I Did not Know My Own Strength."

Z sześcioma nagrodami Grammy, dwiema nagrodami Emmy, szesnastoma nagrodami Billboard Music Awards, dwudziestoma dwoma nagrodami American Music Awards, ze sprzedanymi 170 milionami albumów, singli i filmów na całym świecie Whitney Houston była prawdziwą ikoną pop kultury. Album „Whitney Houston Live: Her Greatest Performances" to kolejny dowód Jej cudownego talentu i magii, którą na zawsze zachowamy w pamięci.

Aktualny numer

Dołącz do nas