Aktualności

Kabaretowo w Krościenku

Już w najbliższy weekend w Amfiteatrze Pod Wierzbą m.in. występy zespołów regionalnych. Gwiazdą wieczoru będzie Kabaret Czwarta Fala. Serdecznie zapraszamy.KUP WIOSENNY NUMER MAGAZYNU -------------------------->
BUY THE NEW ISSUE OF MAGAZINE--------------------------->KABARET CZWARTA FALA

Jesień 2009. Kielce. 3 kumpli postanawia założyć kabaret Czwarta Fala. Od tej pory nic nie jest takie jak dawniej. Setki występów, tysiące przejechanych kilometrów, dziesiątki tysięcy zadowolonych widzów. Czwarta Fala to nowa jakość na polskiej scenie kabaretowej. To młodość, energia i optymizm jakich dawno nie widziano. To wyraziste postaci, niesamowite pomysły , doskonały warsztat. To ci, wobec których nikt nie pozostaje obojętny…to Kabaret Czwarta Fala.

SKŁAD ZESPOŁU:

Mateusz Lewkowicz (Lewy)

Ma bardzo plastyczną i komiczną twarz przez co jest często porównywany do takich aktorów jak Ryan Gosling, Olaf Lubaszenko czy Edyta Herbuś. Na uczelni, w domu i łazience jest tylko rzadkim bywalcem. Lubi życie nocne, szybkie samochody, piękne kobiety i łamanie prawa dlatego codziennie ogląda Kryminalne zagadki Las Vegas.

Damian Lebieda (Lebied)

Typowy Polak. Uwielbia niemieckie samochody, pierogi ruskie i barszcz ukraiński. Lebied bardzo dobrze pisze teksty i bardzo niedobrze śpiewa. Kiedy w przedszkolu zaśpiewał ,,wlazł kotek na płotek” w budynku popękały szyby i ewakuowano przedszkole. Ostatnio trochę przytył ale on twierdzi że najpierw trzeba zrobić masę a dopiero później rzeźbę… Uwielbia dowcipy o mniejszościach narodowych.

Łukasz Książek (Kniga)

Uwielbia wszelkiej maści nowinki technologiczne, od aparatu zębowego z funkcją alkomatu po długopis z wmontowanym projektorem z opłaconym pakietem Premium na jednej ze stron dla dorosłych. Ostatnio zamówił sobie deskę klozetową z podwójnym wejściem USB, wyjściem HDMI, nagłośnieniem BOSE i z wodoszczelnym wyświetlaczem LCD.

Bartłomiej Cedro (Bartolomeo)

Lubi dobre perfumy i ubrania przez co jest uważany w swojej miejscowości za celebrytę. Niezawodny akustyk i kierowca. Lubi alkohol dlatego świetnie dogaduje się z Damianem, Łukaszem i Mateuszem. Nie lubi lawirowania i mataczenia dlatego świetnie dogaduje się z Damianem i Łukaszem.

Aktualny numer

Dołącz do nas