Aktualności

Koncert RIFFERTONE!

Już w najbliższy piątek, 26 czerwca, zapraszamy na koncert rodzinnego duetu Riffertone. Zespół, odnoszący sukcesy w wielu ogólnopolskich konkursach muzycznych m.in. w "Must be the Music", zagra w Muzycznej Owczarni na Jaworkach. Tego nie można przegapić.KUP NOWY NUMER MAGAZYNU ------------------------------->
BUY THE NEW ISSUE OF MAGAZINE--------------------------->
Riffertone to rodzinny duet, który zrodził się spontanicznie z inicjatywy gitarzysty Alberta Kokoszewskiego oraz wokalisty Jarosława Krużołka. W 2011 roku formacja zgłosiła swoje utwory do przeglądu zespołów muzycznych „Zrób Głośniej!” organizowanego przez T-mobile i zakwalifikowała się do finału. Jako laureaci konkursu trafili do „Muzycznej Owczarni”, w której szlifowali talenty u boku takich osobowości muzycznych jak: Wojtek Olszak, Kuba Badach, Piotr Cugowski, Wojtek Pilichowski, Marek Raduli czy Tomasz Łosowski. W lipcu 2012 roku duet zdobył I-sze miejsce podczas Międzynarodowego Festiwalu „Carpathia 2012” w Rzeszowie.

W marcu 2013 roku Riffertone wystąpił w Sali Kongresowej jako support Mick’a Hucknall’a, lidera i wokalisty legendarnej grupy Simply Red, zaś w listopadzie byli supportem polskiej trasy Electric Light Orchestra. W 2014 roku zespół brał udział w 7 edycji „Must be the Music” – dotarł do półfinału. We wrześniu 2014 roku nakładem wydawnictwa AGORA ukazał się debiutancki album zespołu „Someday, somewhere” zawierający 13 autorskich kompozycji.

W styczniu 2015 roku Riffertone wystąpili na jednej scenie wraz z Anną Dąbrowską, Natalią Kukulską, Piotrem Cugowskim i Kubą Badachem biorąc udział w aranżowanym przez Jacka Piskorza koncercie „Tribute to Michael Jackson Symfonicznie” Aktualnie muzycy promują swoją debiutancką płytę „Someday, Somewhere”, której producentem jest Kuba Badach.

Skład zespołu:
Gitara akustyczna/elektryczna – Albert Kokoszewski
Gitara basowa – Wojtek Famielec
Instrumenty klawiszowe – Artur Michalski
Perkusja – Dawid Niziurski
Wokal – Jarek Krużołek

http://riffertone.com

Aktualny numer

Dołącz do nas