Aktualności

KSIĄŻKA MIESIĄCA: "Śmierć frajerom" - Grzegorz Kalinowski

Książką miesiąca czerwca została pozycja Grzegorza Kalinowskiego o intrygującym tytule "Śmierć frajerom". Zapraszamy na jej prezentację już w najbliższy piątek do Jazz Baru Dworku Gościnnego.

JAZZ BAR
26 czerwca 2015 (piątek), godz. 19:00
Wstęp wolny
KUP NOWY NUMER MAGAZYNU -------------------------------->
BUY THE NEW ISSUE OF MAGAZINE--------------------------->Grzegorz Kalinowski (1966) studiował historię na UW. Przez ostatnich 25 lat pracował w mediach. Był korespondentem na wojnie w dawnej Jugosławii. Autor filmów dokumentalnych. Pracuje jako dziennikarz sportowy w NC+.

"Śmierć frajerom" to powieść łotrzykowska i przygodowo-sensacyjna dziejąca się w latach 1905-1925. Autor wykorzystał pasjonującą historię miasta, świetne wątki polityczne. Opisał warszawski półświatek okresu międzywojennego. Wyjątkowa dbałość o szczegóły historyczne i tło obyczajowe sprawia, że powieść jest wspaniałym przewodnikiem po Warszawie początku XX wieku.

O KSIĄŻCE:

Muniek Staszczyk - Świat przedwojennej Polski pochłania bez reszty. Poznajemy historie, których dziadkowie i pradziadkowie raczej nam nie opowiadali: spektakularne akcje włamywaczy, kombinacje gangsterów, sekrety kontrwywiadu. Czekam niecierpliwie na kolejny tom!
Juliusz Machulski - Łotrzykowska powieść, jakiej jeszcze nie było. Gorąco polecam.

Aktualny numer

Dołącz do nas