Aktualności

KONKURS NA NAJCIEKAWSZE ZDJĘCIE Z PIENIN!

Zapraszamy Państwa do udziału w nowym letnim konkursie zorganizowanym przez nasz magazyn "Polski Region Pieniny".Szanowni Państwo!

Pieniny to idealne miejsce na wypad z aparatem fotograficznym w ręku, dlatego kolejny numer poświęcony będzie właśnie sztuce fotografowania, dzięki której możemy zatrzymać czas. Nasi wybitni autorzy zdradzą Państwu tajniki sztuki fotografowania przyrody i zwierząt, a także podpowiedzą, jak przyglądać się ludziom w szarej codzienności, by dostrzec w niej, a potem złapać w kadr wyjątkowość chwili.

W związku z tematem głównym naszego jesiennego numeru ogłaszamy konkurs na NAJCIEKAWSZE ZDJĘCIE Z PIENIN!

Zachęcamy Państwa do fotografowania pienińskiej przyrody, ludzi, zabytków, miejsc niezwykłych i zwykłych, takich, w których znajdziecie Państwo historię godną opowiedzenia. Obrazem.
Każdy uczestnik konkursu może nadesłać do 30 sierpnia 2015 maksymalnie 3 zdjęcia.

Najciekawsze z nich zostaną opublikowane w jesiennym magazynie Polski Region. Pieniny, gdzie też przedstawimy wyniki konkursu.

Na zwycięzcę czeka weekend dla 2 - 4 osób w komfortowym pensjonacie w Szczawnicy w wybranym przez niego terminie. Osoby wyróżnione zaś mogą liczyć na komplet kwartalnika Polski Region Pieniny.

Szczegółowe informacje:
www.polskiregion.pl
www.facebook.com/PolskiRegionPIENINY

Adres wysyłki:
prenumerata@polskiregion.pl

Aktualny numer

Dołącz do nas